Регистрация | Войти

"Тоттенхем" виграв. Але ми кращі

» » » "Тоттенхем" виграв. Але ми кращі

"Тоттенхем" виграв. Але ми кращіАрбітраж - штука тонка, як то кажуть, на грані. Претендент на звання "Кашшаї-2014" - зустрічайте!

Знаєте, перший тайм коментувати не варто - увесь балаган розпочався після перерви. Розпочнемо.

На початку другого тайму побоювання уболівальників дніпропетровсього клубу практично розвіялись - підопічні Хуанде Рамоса майстерно скористалися виконанням штрафного удару. "Нет Зозули - нет голов" - пам'ятаєте знамениту речівку?

А грати завжди потрібно до кінця - хтось із футбольних мудреців колись там казав. Та ні, ми маємо красно дякувати арбітру.

З відповіддю "шпори" не забарились - то спочатку Сольдадо забиває із офсайду, даючи ще один привід над ним покепкувати, то Крістіан Еріксен вже насправді на класі переграє Бойка. 1:1 - рахунок по грі. Іспанський наставник абсолютно спокійний - впевнена перемога у рідних стінах у нього в запасі.

А далі... Різка зміна контрастів - чесно, я до кінця не розумію мотиви падіння гравця "Тоттенхема" у карній зоні. "Оскар" в студію !

Все це неабияк розлютило нещодавнього героя - Ромця, який ледь не нокаутував трьох суперників. Мужик! За що, на жаль, і поплатився - вилучення.

На все це можна було ще якось дивитись крізь пальці, поки діло не дійшло до абсурду. У чому вина арбітра? Шановний пан суддя зламав наших хлопців психологічно - Адебайор лише мій тезис підкреслив. Емоції настільки швидко змінювались, що спробуй тут оговтатись! Ні, "Дніпро" не програв. Ми молодці, і на нашій вулиці буде свято. Англійці із їхніми расистськими штучками, театром та падінням - справжні ГАНЧІРКИ. Вибачте за непрофесіоналізм.

Особлива подяка ультрас "Дніпра" - "слава Україні" та "Дніпро" було чутно на усю стареньку Європу.

Все новости по теме: Тоттенхэм, Днепр