Регистрация | Войти

"Большая семерка" решила нанести удар по России

"Большая семерка" решила нанести удар по РоссииКраїни Великої сімки не виключають введення санкцій проти Росії. Як пише The Wall Street Journal з посиланням на джерела, лідери країн розглядають можливість публікації спеціальної заяви, в якій засуджують дії Кремля.

Так, найближчими днями США можуть оголосити про фінансові санкції щодо російських та українських чиновників, які загрожують цілісності України. З часом щодо російських громадян, причетних до порушень прав людини і незаконній торгівлі можуть застосувати і статті "Акту Магнітського".
Далі Вашингтон може використовувати проти російських юридичних і фізичних осіб механізми боротьби з відмиванням грошей та незаконною торгівлею зброєю. В першу чергу, це стосуватиметься інтересів банків і зовнішньоторговельних фірм, які, наприклад, можуть постачати зброю до Сирії. При цьому санкції США та інших провідних західних країн будуть стосуватися лише окремих осіб, тому що широкі обмеження ризикують безпосередньо зашкодити бізнесу. Зокрема, вони побоюються, що європейські конкуренти можуть витіснити їх з російського ринку. Нагадаємо, нижня палата конгресу США схвалила резолюцію, яка підтримує ідею запровадження санкцій щодо Росії у зв'язку з діями в Україні.

Уважаемые посетители! Предлагаем всем неравнодушным к событиям в Украине и Крыму в частности гражданам следить за ситуацией вместе с нами в нашей новой рубрике "Неформат"!

 
Все новости по теме: Украина, Россия, Крым


Конкурс с призовым фондом 1400 USD

Новости партнеров


Оставайтесь с нами!


Партнеры


Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: