Регистрация | Войти

Украина отказалась воевать в Крыму

Украина отказалась воевать в КрымуВиконувач обов'язків президента України Олександр Турчинов заявив, що українські війська не підуть на Крим і не будуть виганяти тамтешніх "зелених чоловічків". Україна не буде відповідати на південну агресію, щоб не спровокувати нападу на східні області України.

Про це він заявив в інтерв'ю агентству "Франс Прес".
"Ми не можемо розпочати військову операцію в Криму, оскільки в небезпеці опиниться східний кордон, й Україну неможливо буде захистити", - заявив Турчинов, передає ВВС. Також він висловився і щодо незаконного референдуму в Криму. "Те, що вони називають референдумом, відбудеться не в Криму, а в кабінетах у Кремлі. Російські війська не проводитимуть референдум, вони просто сфальсифікують його результати", - продовжив в.о. президента.
Також Турчинов впевнений, що Росія не хоче вирішувати кризу в Криму. Там відмовляються від дипломатичних переговорів. Нагадаємо, що Росія не готова до діалогу з Україною щодо кримської кризи. Влада країни не визнає легітимності українського уряду.

Уважаемые посетители! Предлагаем всем неравнодушным к событиям в Украине и Крыму в частности гражданам следить за ситуацией вместе с нами в нашей новой рубрике "Неформат"!

 
Все новости по теме: Украина, Россия, Крым, Александр Турчинов


Конкурс с призовым фондом 1400 USD

Новости партнеров


Оставайтесь с нами!


Партнеры


Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: