Регистрация | Войти

Верховна рада розпустить кримський парламент

Верховна рада розпустить кримський парламентГолова Верховної Ради України та виконувач обов'язків глави держави Олександр Турчинов заявив, що депутати зможуть приступити до питання розпуску кримського парламенту, якщо Конституційний суд розгяне відповідне питання.

За словами Турчинова, перейти до розгляду питання щодо розпуску Ради Криму можна лише після відповідного рішення суду. Також він висловив сподівання, що КС не буду затягувати цю справу, щоб вже цього тижня Рада могла розглянути питання про розпуск парламенту автономії вже цього тижня.
"Я сподіваюся, вони ( судді КС – Ред.) не братимуть затягувати це питання. І сьогодні або завтра будуть приймати рішення з цього питання, щоб на цьому тижні Верховна Рада України могла визначитися щодо незаконної діяльності та розпуску цього незаконно діючого парламенту", - наголосив Турчинов. Нагадаємо, Рада Криму прийняла рішення провести референдум щодо статусу автономії 16 березня.

Уважаемые посетители! Предлагаем всем неравнодушным к событиям в Украине и Крыму в частности гражданам следить за ситуацией вместе с нами в нашей новой рубрике "Неформат"!

 
Все новости по теме: Верховная Рада, Крым


Конкурс с призовым фондом 1400 USD

Новости партнеров


Оставайтесь с нами!


Партнеры


Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: