Регистрация | Войти

Росія атакує Україну вірусами

Росія атакує Україну вірусамиОдночасно з військовим втручанням в Криму, Росія розгорнула "бойові дії" в Мережі за допомогою вірусів та кібератак.

Лише в перші місяці 2014 року комунікаційні мережі державної важливості піддалися 14 крупним атакам з боку хакерів, що вдвічі більше ніж за весь 2013 рік. Як пише видання Corriere della Sera, посилаючись на експертів з кібербезпеки, хакери могли використовувати комп'ютерний вірус нового покоління "Уроборос", названий на честь сакрального символу, змії, яка пожирає свій хвіст. Вірус дозволяє паралізувати передачу даних, видалити документацію і може надати хакерам "повний доступ до атакованої системі", поставивши під загрозу обороноздатність держави. На думку експерта Найджела Інкстера, який раніше співпрацював з розвідкою Великобританії, кібератака проведена великою групою хакерів за наказом російського уряду. Нагадаємо, що виявлено наднебезпечний вірус, який атакує комп'ютер з будь якою операційною системою.

Уважаемые посетители! Предлагаем всем неравнодушным к событиям в Украине и Крыму в частности гражданам следить за ситуацией вместе с нами в нашей новой рубрике "Неформат"!

 
Все новости по теме: Россия, Украина, Крым


Конкурс с призовым фондом 1400 USD

Новости партнеров


Оставайтесь с нами!


Партнеры


Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: